Mudruj Quiz v skratkeNáš tím sa dlhodobo venuje organizácií rôznych kultúrnych eventov, koncertov, filmovej, hudobnej a divadelnej produkcii. Spolupracujeme s partnerským klubom Stromoradie Prešov, kde má Mudruj Quiz domáce zázemie a vlastnú Mudruj ligu. Máme skúsenosť s organizovaním eventu, kde naraz hralo 250 súťažiacich v 22 družstvách.

Mudruj Quiz je nová forma quizu. Nová v tom, že quiz je multimediálny a odpovedá sa pomocou hlasovacieho zariadenia v reálnom čase a v danom časovom rozmedzí. Výber odpovedí je z 2 až 6 možností. Priamo po každom kole sa na obrazovke vyhodnocuje hlasovanie formou bodov. V prípade rovnosti bodov rozhoduje rýchlosť v odpovediach. Spravodlivý je v tom, že sa odpovede nestihnú dohľadať na internete. Skrátka mudruješ len s tým čo vieš.

Každý Mudruj Quiz vieme prispôsobiť požiadavkám klienta, či je to už formou tvorby, počtu otázok, kôl a grafiky. Mudruj quiz je vhodný ako program pre firemné hry, plesy, teambulding, ale aj ako program pre puby a kluby. Je vhodný aj ako zábavná hra pre deti v letných táboroch a centrách voľného času. V prípade potreby vieme zabezpečiť ozvučenie a kompletnú obrazovú projekciu pre daný event. Je vhodný od 8 – 100 rokov a pre kapacitu do 350 osôob.